Ben Kimim :)

Merhaba,

Öncelikle bir şekilde bloğumu okuyup, “bunu yazan kimmiş” diye buraya geldiğinizi varsayıyorum. Hoşgeldiniz 🙂 Ben Kübra!

sssss

Dünya’yı keşfetmeye ve kendini gerçekleştirmeye çalışan, geri sayım widget’ını sık kullanılanlardan ayırmayan, her seyahat dönüşü bataryası 100%’e ulaşan, yenilik ve deneyim faktörünü herşeyin önünde tutan part-time bir gezginim. Hayattaki en büyük tutkum kitap okumak ve seyahat etmek. Gideceğim destinasyonları çoğu zaman okuduğum kitaplardan ya da izlediğim filmlerden ilham aldıktan sonra planlamaya başlıyorum, belki de bahane arıyorum, bilemiyorum 🙂 Seyahat planı yapmanın da en az o seyahati gerçekleştirmek kadar güzel bir aktivite olduğunu düşünüyorum. 

Peki, Siteye Neden “Pratik Seyahat” İsmini Verdim?

Full time çalışan bir beyaz yakalı olarak geniş tatil imkanım bulunmuyor. Çoğu zaman işten zamanında çıkmayı “bugün de az çalıştık galiba” diye görüyorum, çok iş odaklı bir kafa yapım var, tam bir işkoliğim diyebilirim. Dolayısıyla çok yoğun bir tempoda çalışıyor, mesleki ve  sosyal anlamda da kalabalık bir ajandayı yürütüyorum. Bunun yanında pek çok başka sorumluluğum da cabası. Bu yüzden genellikle hafta sonuna bir gün ekleyerek veya resmi tatillerde kısa programlar yapıyor, az zamanda çok yer gezmeye ve süreyi efektif kullanmaya, kısacası PRATİK olmaya çalışıyorum. Tabii günde 30bin adımları görüyorum o ayrı 🙂 Bu blog sayesinde bu şekilde gezmeyi seven tüm dostlara yardımcı olmak istiyorum.

Eskiden iyi bir sosyal medya kullanıcısıydım, artık çok fazla tercih etmiyorum. Bana kolaylıkla mail yolu ile ulaşabilirsiniz, ortalama 1 gün içinde dönmeye çalışıyorum 🙂

Mail: pratikseyahat@gmail.com / kubraodabas@hotmail.com

Linkedin: Kübra Odabaş Taşlı

Seyahatleriniz bol olsun,

Kübra

BON VOYAGE! 🙂

cropped-ede80dac-bade-4008-ad88-824dd2a22cd7.png

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s